PO-PÁ: 6-22 | SO-NE: 7-21

Jak začít?

Nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, špatná strava, nebo jste často unavení a bez nálady? Pravidelný pohyb, sportovní aktivita je tím nejlepší řešením. Po pár týdnech z vás bude nový člověk plný energie a změny na postavě budou velmi brzy viditelné. Zapomeňme na „novoroční“ předsevzetí a začněte hned.

Komplexní a různorodý pohyb je ideální. Naše pobočka Premier Fitness splňuje všechny požadavky a svou oblíbenou aktivitu si zde najde každý. Od úplného začátečníka po profesionální sportovce. Máte obavy z fitness centra? Nikdy jste zde nebyli? V hlavě se Vám honí mnoho otázek: „Co tam budu dělat? Jak se stroje používají? Co je to vlastně lekce a jakou ideálně začít? Co na sebe? Nebudou na mě ostatní koukat divně, když mám nějaké to kilo navíc?“ Všechen stud a obavy stranou. Pokusíme se Vám vysvětlit, jak to u nás chodí a jak bez obav a předsudků můžete začít cvičit.

Premier Fitness je velmi „friendly“ sportovní komplex. Navštěvují nás opravdu všechny věkové kategorie až po klienty důchodového věku. Každý je vítán a všichni se zde chovají ohleduplně k ostatním. Každý z nás jednou začínal. A je úplně jedno zda cvičit, nebo se učit řídit.

1) Co si zabalit do tašky?

Sportovní pohodlné oblečení, sportovní obuv, malý ručník, který máte stále u sebe při cvičení, malý zámeček na uzamčení skříňky a lahev s pitím. Zámeček si lze také za malý poplatek zapůjčit na recepci a vodu nebo jiný sportovní nápoj zakoupit na baru.

2) Jdu do Premier Fitness poprvé

První návštěva fitness vede přes recepci. Recepční nového klienta zavede do systému, ten vyplní krátký GDPR formulář. Náš milý personál klienta provede a ukáže mu všechny možnosti, které jako komplex nabízíme.. Také doporučí, čím by mohl začátečník svůj pravidelný režim nastartovat, které lekce jsou pro toto vhodné nebo jaké stroje k čemu v posilovně slouží. Je pro nás velmi důležité, aby se klient od prvního okamžiku cítil fajn. Recepce je vždy po ruce, pro jakýkoliv další dotaz i v průběhu návštěvy.

3) Jaké jsou v Premier Fitness možnosti pro vstup

Můžete si zaplatit jednorázový vstup na vyzkoušení naší pobočky. Dále samozřejmě nabízíme zvýhodněná neomezená členství či permanentky. Recepce zcela jistě poradí, která je pro Vás osobně ta nejvýhodnější. Vstup je dále možný na Multisport kartu, platit můžete také poukázkami Sodexo (FlexiPass), Unišek, Edenred nebo si přes fond FKSP, čí Benefit Plus nechat proplatit fakturu od svého zaměstnavatele, který Vám tyto fondy může poskytnout.

4) Jsem přihlášený na recepci a jdu do fitness

Jdete do šatny, kde si vybere jakoukoliv libovolnou skříňku. Skříňka je vždy na jednu návštěvu a její zapůjčení je samozřejmě zdarma. Pokud si klient přeje mít svou skříňku trvale a věci si neodnášet, tak pronájem skříňky stojí 500 Kč / měsíc. Převléknete se, uzamknete skříňku a jdete cvičit. Sprchy, wc, fény, mýdla – to vše je v šatnách k dispozici. Ze šatny už jdetedo prostoru otevřené posilovny.

5) Jaké aktivity Premier Fitness nabízí

Posilovna /Gym na ploše 850 m2 s nejmodernějšími stroji od společnosti Technogym a yoga zóny.

Chcete si prohlédnout prostory v klidu, pohovořit o možnostech a připravit individuální nabídku pro Vás, rodinu nebo kamaráda? Přejete si poradit s aktivitou přímo pro Vás? V takovém případě si můžeme domluvit osobní schůzku přes recepci. Stačí napsat email na info@premierfitness.cz a budeme se na Vás těšit v domluveném termínu.

Novinky a akce

O nás

Moderní fitness centrum v Plzeň Plaza bylo postaveno za spolupráce s prestižním výrobcem posilovacích strojů Technogym.

Fakturační údaje

Premier Sports CZ, s.r.o.

Nepomucká 1347/144, 326 00 Plzeň

IČO: 26402378

DIČ: CZ26402378

Kontakt

Premier Fitness

Radčická 2, 301 00  Plzeň

Tel.: 602 625 158

E-mail: info@premierfitness.cz

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.