PO-PÁ: 6-22 | SO-NE: 7-21

KARTA Multisport

Multisport – prestižní benefitní společnost, která přináší benefity, se kterými se budete cítit lépe. Multisport rovněž pomáhá klientům se cítit lépe, a pokud své pracovní vytížení navíc kompenzují právě pohybem, podporují tím svoji fyzickou i psychickou kondici.

Multisport karta neboli multisportka ve spolupráci s Premier Fitness dává časově neomezený vstup na cvičení do NC Plzeň Plaza.

KDE uplatnit MULTISPORT KARTU?

Multisportka najde využítí na široké škále sportovišť. U nás můžete využít tuto kartu na  časově neomezený vstup do posilovny Premier Fitness v Plzeň Plaza.

Jak často můžete kartu využít?

Využití karty MultiSport je limitováno na jednu aktivitu za den. Není možné na kartu navštívit dvě aktivity v jednom dni, jak v našem fitness centru, tak v kombinaci s jinými smluvními partnery MultiSportu.

První návštěva

Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem fitness centru. K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší karty MultiSport.

Další návštěvy

Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho fitness centra. Bez dokladu ani bez MultiSportky není možné vstup uplatnit. Po každé návštěvě je vždy nutné se na recepci odhlásit.

Další výhody

Slevy či volné vstupy na akce pořádané naším fitness centrem Premier Fitness v Plzeň Plaza.

Na co se můžeš těšit

Moderní
vybavení

Kvalitní zázemí

Profesionální přístup

5 Hodin parkování zdarma

O nás

Moderní fitness centrum v Plzeň Plaza bylo postaveno za spolupráce s prestižním výrobcem posilovacích strojů Technogym.

Fakturační údaje

Premier Sports CZ, s.r.o.

Nepomucká 1347/144, 326 00 Plzeň

IČO: 26402378

DIČ: CZ26402378

Kontakt

Premier Fitness

Radčická 2, 301 00  Plzeň

Tel.: 602 625 158

E-mail: info@premierfitness.cz

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.