Multisport

Multisport – prestižní benefitní společnost, která přináší benefity, se kterými se budete cítit lépe. Multisport rovněž pomáhá klientům se cítit lépe, a pokud své pracovní vytížení navíc kompenzují právě pohybem, podporují tím svoji fyzickou i psychickou kondici.

Multisport karta ve spolupráci s Premier Fitness dává časově neomezený vstup na cvičení do NC Plzeň Plaza.

Jaké aktivity můžete navštívit?

Kartu MultiSport lze využít na širokou škálu sportovních aktivit. U nás můžete využít tuto karta na  časově neomezený vstup do posilovny.

Jak často můžete kartu využít?

Kartu MultiSport můžete využít na jednu z výše uvedených aktivit za jeden den. Není možné na kartu navštívit dvě aktivity v jednom dni, jak v našem fitness centru, tak v kombinaci s jinými smluvními partnery MultiSportu.

První návštěva

Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem fitness centru. K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší karty MultiSport.

Další návštěvy

Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho fitness centra. Bez dokladu ani bez MultiSportky není možné vstup uplatnit. Po každé návštěvě je vždy nutné se na recepci odhlásit.

Další výhody

Slevy či volné vstupy na akce pořádané naším Fitness centrem

Na co se můžeš těšit

Moderní
vybavení

Kvalitní zázemí

Profesionální přístup

5 Hodin parkování zdarma