Bezpečné fitko

Vážení klienti,

děkujeme za skvělou spolupráci, s kterou budete přistupovat  při dokládání bezinfekčnosti Vaší osoby. Jsme moc rádi, že jste na stejné vlně jako my a všichni společně se snažíme o BEZPEČNÉ FITKO.

Naše společnost se snaží kromě 100% dodržování vládních nařízení, také nad rámec všech nařízení a zákonů o maximální hygienu a bezinfekčnost personálu, úklidu a trenérů. Všichni výše zmínění dodržují stejná pravidla jako Vy – naši milí klienti.

Pokud někdo z kolegů není očkován, nebo covid neprodělal, bude  denně kontrolován antigenním testem provedeným v našem zařízení.

Děkujeme, že budete ochotně předkládat aplikace na mobilu s informací o Vaší bezinfekčnosti, v případě nutnosti se ochotně testujete v našem zařízení, budete nosit respirátory v prostorách, které nejsou určeny ke cvičení, že po sobě dezinfikujete stroje, použitá náčiní, či ležení. Děkujeme!

Jen takto vše společně zvládneme! My chceme zůstat otevření a v takovém střeženém režimu můžeme jako fitness dokázat, že jsme opravdu bezpeční!

Děkujeme za vaší podporu. Vážíme si toho!

Tým Premier Fitness

Novinky a akce