PO-PÁ: 6-22 | SO-NE: 7-21

Proč zařadit probiotika a prebiotika do každodenního života?

Věděli jste, že 80% vaší imunity se tvoří ve střevě?

Věděli jste, že 95% hormonu štěstí (serotonin) se tvoří též ve střevě a jen 5% v mozku?

Probiotická a prebiotická suplementace by měla být součástí našich životů, protože střevní mikrobiom ovlivňuje vše, co se nám v těle děje.

Trpíte na akné, ekzémy, lupenku, seborea ve vlasech? Máte bolesti celého pohybového aparátu (klouby, vazy, šlachy, …), svalové křeče? Potřebujete pořádně zhubnout, odvodnit se, detoxikovat organismus? Jste neustále nemocní, nastydlí, unavení, bez energie, máte problémy se svou imunitou, prošli jste covid 19? Trpíte na záněty močového měchýře, ledvin? Nemůžete v noci spát, máte úzkosti, deprese, neustálý stres? Trpíte nadýmáním, křečemi v břichu po každém jídle, zácpou, průjmy, Crohnovou chorobou, Ulcerózní kolitidou? Hormonálními problémy, problémy se štítnou žlázou, záněty v těle, veškerými alergiemi, máte vysoký cholesterol apod.?

Na vše vám pomohou probiotika a probiotika, která fungují na synergii mezi sebou. Probiotika nebereme pouze, jak bylo zvykem dříve, při užívání antibiotik.

Nechejte si poradit na naší recepci Premier Fitness, kde produkty můžete přímo zakoupit nebo přejděte na odborné poradenství na instagramu @Probiotik_Life.

Chcete slevu na probiotika a prebiotika? Registrujte se pod naši doménu Daily Fitness, odkaz zde:https://dailyfitness.harmonelo.shop/register.phpa nakupujte se 20 až 40% slevou!

Náš eshop, kde jsou i výhodné balíčky na probiotika naleznete zde:https://dailyfitness.harmonelo.shop/e-shop.php

Novinky a akce

O nás

Moderní fitness centrum v Plzeň Plaza bylo postaveno za spolupráce s prestižním výrobcem posilovacích strojů Technogym.

Fakturační údaje

Premier Sports CZ, s.r.o.

Nepomucká 1347/144, 326 00 Plzeň

IČO: 26402378

DIČ: CZ26402378

Kontakt

Premier Fitness

Radčická 2, 301 00  Plzeň

Tel.: 602 625 158

E-mail: info@premierfitness.cz

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.