PO-PÁ: 6-22 | SO-NE: 7-21

Představujeme trenéra: Dominik Šrámek

Dominik Šrámek je aktuálně jeden z devíti trenérů působících v Premier Fitness. Je na čase, aby se Vám představil!

“Jmenuji se Dominik a jsem fitness trenér. Jako trenér působím v Premier fitness v Plzni. Mým cílem je plnění cílů a snů mých klientů, kteří si jdou bez ostychu za tím svým, ať už jde o redukci tělesného tuku nebo budování svalové hmoty. Po čas naší spolupráce nebudu jen tvým trenérem, ale tvým mentorem! Naučím tě vážit si sám sebe! Hlavně nezapomínej, že začátky bývají těžké, ale výsledek stojí za to!

Dokážu se přizpůsobit Vaší finanční situaci i časovému harmonogramu. Zajímají mě Vaše koníčky a snažím se Vám pomoci nejen s fyzickými, ale i s psychickými problémy. Zakládám si na komunikaci i v případě, že byste náhodou nebyli s něčím spokojeni nebo chtěli něco změnit.

Chápu, že čeština může být náročným jazykem, zejména pokud nejste rodilý mluvčí. Bezproblémově přecházím na jiný jazyk, abych zajistil Vaše pohodlí během naší spolupráce. Díky mému studiu i jiným školením se stále rozvíjím v nových znalostech o lidském těle. A pokud jste měli nějaké větší zranění, rád ho s Vámi proberu a zajistím pro Vás bezpečný a zároveň účinný trénink.”

Pokud budete mít zájem se stát Dominikovým svěřencem, neváhejte ho kontaktovat a domluvit se s ním na osobní schůzce. Kontakt na něj naleznete na webu: Dominik Šrámek • Fitness trenér

Novinky a akce

O nás

Moderní fitness centrum v Plzeň Plaza bylo postaveno za spolupráce s prestižním výrobcem posilovacích strojů Technogym.

Fakturační údaje

Premier Sports CZ, s.r.o.

Nepomucká 1347/144, 326 00 Plzeň

IČO: 26402378

DIČ: CZ26402378

Kontakt

Premier Fitness

Radčická 2, 301 00  Plzeň

Tel.: 602 625 158

E-mail: info@premierfitness.cz

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.