PO-PÁ: 6-22 | SO-NE: 7-21

Cvičení doma nebo ve fitness centru?

Ať už děláme jakýkoliv pohyb, jednoznačně to má blahodárné účinky jak pro naše tělo, tak i naši mysl. Pokud jste se ale rozhodli právě pro cvičení, pojďme si představit pár základních znaků, výhod a nevýhod pro cvičení doma ale i ve fitness centru.

Cvičení doma

Tato forma v posledních letech velmi stoupla na popularitě a využívá jí čím dál více lidí. Člověk ke cvičení doma nepotřebujeme víceméně nic speciálního, poctivý trénink odjedeš i s vlastní vahou nebo ti pomůžou základní činky, které můžeš nahradit například PET lahvemi naplněné třeba vodou nebo pískem. Člověk není na nic vázaný a může cvičit kdykoliv ho napadne.

To vše jsou výhody cvičení v domácím prostředí, existují tedy vůbec nějaké nevýhody? Důležité je zmínit jednu věc, a to tu největší, pokud člověk nemá extra disciplínu, často skončí místo cvičení uklízením věcí, které nestihl předešlí den a dodělávání úkolů které nosí už nějakou dobu v hlavě. Prostě a jednoduše, v tu chvíli je jednoduše vše důležitější než cvičení.

Cvičení ve fitness centru

Cvičení ve fitness centru bylo vždy populární, o čemž svědčí i návštěvnost fitness center a množství příspěvků na instagramu z prostředí právě fitness center.

Co vidíme jako nevýhodu u cvičení doma, bychom zde převedli do výhody. Pokud už člověk do fitness centra dojde a je uvnitř, je to pro něj motivace k tomu, aby už neodešel a opravdu si šel zacvičit.

Vysokou návštěvnost by mohl někdo vidět jako negativum, my to vnímáme jako velké množství inspirace a v neposlední řadě motivace kolem nás. Člověk tu potká mnoho zajímavých lidí, ze kterých často vznikají i přátelství či spolupráce.

Jako poslední bychom vypíchli obrovské možnosti cvičení, varianty cviků, moderních strojů, co člověk doma nemá a samozřejmě perfektní a přátelskou atmosféru. V Premier fitness máte možnost skutečně procvičit celé tělo. A nebojte se, pokud byste si nebyli jistí, jak na který cvik či stroj, určitě Vám u nás pomůže jeden z trenérů 😊

A jak jste na tom vy? Jste pro cvičení doma nebo ve fitness centru?

Novinky a akce

O nás

Moderní fitness centrum v Plzeň Plaza bylo postaveno za spolupráce s prestižním výrobcem posilovacích strojů Technogym.

Fakturační údaje

Premier Sports CZ, s.r.o.

Nepomucká 1347/144, 326 00 Plzeň

IČO: 26402378

DIČ: CZ26402378

Kontakt

Premier Fitness

Radčická 2, 301 00  Plzeň

Tel.: 602 625 158

E-mail: info@premierfitness.cz

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.