PO-PÁ: 6-22 | SO-NE: 7-21

Jak vybrat trenéra v Premier Fitness

Výběr fitness trenéra může být celkem zapeklitá otázka a určitě to není něco, co by měl člověk uspíšit. Trenér Vám může pomoci v cestě za Vašimi vytouženými sny a postavou nebo silovými výkony. Naši fitness trenéři nepatří jen k těm, kteří Vám budou pouze počítat opakování a jejím cílem bude Vás sedřít z kůže na každém tréninku. Jsou to rovněž tak to trochu i fyzio, nutriční terapeuti, kamarád a psycholog.

Pokud se cvičením teprve začínáš, bude pro tebe vhodné pod vedením trenéra absolvovat alespoň prvních pár lekcí. Díky trenérově diagnostice pohybového aparátu se dozvíš, na čem byste právě ty měl(a) zapracovat, z čeho vycházejí tvé zdravotní problémy (a jak s nimi zatočit) nebo co tě omezuje v lepším výkonu.

Pokud se tedy poohlížíte po trenérovi, v našem gymu můžete aktuálně vybírat rovnou z devíti. Postup je naprosto jednoduchý. Na našem webu Premier Fitness Naši trenéři – Premier Fitness si na základě medailonku a Vašich cílů vyberete trenéra, kterého následně oslovíte přímo, a to buď prostřednictvím emailu, instagram nebo telefonu.

Novinky a akce

O nás

Moderní fitness centrum v Plzeň Plaza bylo postaveno za spolupráce s prestižním výrobcem posilovacích strojů Technogym.

Fakturační údaje

Premier Sports CZ, s.r.o.

Nepomucká 1347/144, 326 00 Plzeň

IČO: 26402378

DIČ: CZ26402378

Kontakt

Premier Fitness

Radčická 2, 301 00  Plzeň

Tel.: 602 625 158

E-mail: info@premierfitness.cz

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.